Kosmetika Dizao

Společnost Dizao nabízí kosmetické produkty s přírodním složením. V jejich sortimentu lze najít pleťové masky, balzámy na rty nebo řasenky, které jsou plné aktivních organických složek a vyznačují se maximální přirozenou účinností. Každý produkt Dizao je bohatý na vitamíny. Žádné jejich výrobky neobsahují geneticky modifikované suroviny (GMO), parabeny, silikony, umělá barviva, toxiny ani parfemaci. Zároveň všechny organické suroviny mají certifikát USDA. V době, kdy jsme obklopeni mnoha škodlivými chemickými látkami, se společnost Dizao snaží starat o naše zdraví tím, že dbá na přirozenost a čistotu své kosmetiky. Výrobky jsou určeny k vyživení a regeneraci všech typů pleti.

Jádrem filozofie společnosti je žena. Všechny výrobky osobní péče a dekorativní kosmetiky Dizao dopřávají ženám pocit luxusu, potěšení, ale také umožňují užít si samotný proces péče. 100% žen, které vyzkoušely kosmetiku Dizao, potvrdilo, že po použití se cítí atraktivní. Díky této kosmetice si ženy užívají každou minutu péče o sebe. Zvláště s ohledem na to, že trvá jen 5 minut dosáhnout efektu, který vypadá jako z kosmetického salonu.

Společnost dodržuje následující zásady: poctivost, otevřenost, přirozenost, 100% bez chemikálií, přísné kontroly jakosti, kvalitní a vzácné rostlinné extrakty, respekt k životnímu prostředí. Obaly všech produktů jsou z recyklovatelných materiálů a výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Výrobky