Pro růst vlasů

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(Hodnocení: 2)

440 446 

Obsahuje:

  • Proti vypadávání vlasů – šungitový šampon
  • Černá šungitová maska
  • Antioxidační balzám – sprej (Pouze za 40 Kč místo 229Kč)

V sadě získáte Antioxidační balzám na vlasy pouze za 40Kč.

Zrušit výběr
Email
Katalogové číslo: 000000000002 Kategorie:

Popis

Dárková sada pro růst vlasů zahrnuje kvalitní a účinné produkty, které vlasům dodají potřebnou výživu a působí proti jejich vypadávání.

Obdarujte sebe nebo své blízké produkty pro růst vlasů, které jsou účinné a dokážou navrátit ztracené sebevědomí.

Proti vypadávání vlasu – šungitový šampon

Zesílená formule šamponu jemně čistí a nenarušuje přírodní obranyschopnost vlasů, pomáhá regeneraci a  zpevnění vlasových kořínků, snižuje vypadávání vlasů. šampon s obsahem vzácného šungitu vyniká jedinečnými vlastnostmi, které jemně čistí, regenerují a zpevňují vlasová vlákna bez toho, aniž by narušily přirozenou obranyschopnost vlasů. Aktivní karelský šungit velmi příznivě působí proti vypadávání vlasů a zpevňuje vlasové kořínky. Vyživuje jak vlasy samotné, tak vlasovou pokožku.

Šampon obsahuje také účinný propolis, který chrání vlasy před vysoušením a užívá se pro růst vlasů. Potřebnou výživu vlasové pokožce dodává severní lopuch, který tvoří další účinnou složku jedinečného šamponu. Lopuch svým složením povzbuzuje růst vlasů a kvalitně působí proti jejich vypadávání.

Černá – šungitová maska

Pro růst vlasů je nezbytná jejich správní výživa. Složky, které se o ni postarají, obsahuje černá šungitová maska. Kromě antioxidačního karelského šungitu, bezbarvé heny a bambuckého másla je jejím obsahem také éterický olej zázvoru a citronu, extrakt rozmarýnu, tymiánu, eukalyptu, myrty i vzácného šafránu. Díky této unikátní kombinaci přírodních olejů a extraktů je maska nepostradatelným produktem pro růst vlasů. Především zpevňuje vlasové kořínky a zabraňuje ztenčení vlasového vlákna.Prokrvuje pokožku hlavy a podporuje růst zdravých a silných vlasů.

Antioxidační balzám – sprej

Na základě šungitové vody byl vyroben vysoce účinný antioxidační balzám ve spreji určený pro růst vlasů. Zpevňuje oslabené vlasy i vlasové kořínky a vyživuje pokožku hlavy. Pomáhá celkové regeneraci vlasových cibulek, čímž účinně stimuluje růst vlasů.
Sada pro růst vlasů se dodává v elegantním dárkovém balení.

2 reviews for Pro růst vlasů

  1. 5 z 5

    Kvalitní kosmetika podporujicí růst vlasů a skvěla cena. Přišlo v pěkném dárkovém balení. Možné ihned nekomu darovat!

  2. 5 z 5

    Sadu rozhodně doporučuji těm, kteří mají problém s vypadáváním vlasů, vyživením a růstů. Používám jí již několik týdnů a výsledky jsem viděla hned po pár použití a nyní si toho viditelně všímá i okolí.

Přidat recenzi