Regenerační péče o vlasy

440 446 

Obsahuje:

  • Regenerační – šungitový šampon
  • Regenerační keratinová – šungitová maska
  • Antioxidační balzám – sprej (Pouze za 40 Kč místo 229Kč)

V sadě získáte Antioxidační balzám na vlasy pouze za 40Kč.

Zrušit výběr
Email
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Regenerační – šungitový šampon 

Zesílená formule šamponu jemně čistí a nenarušuje přírodní obranyschopnost vlasů, pomáhá regeneraci a zpevnění struktury vlasů, zvyšuje elasticitu a chrání vlasy. Vysoce aktivní karelský šungit vyživuje vlasy i kůži hlavy potřebnými mikroelementy, zpevňuje, má antioxidační účinky. Keratin zpevňuje a regeneruje ochranou keratinovou vrstvu vlasů, přidává vlasu pevnost. Severní rakytník je velmi bohatým zdrojem přírodních mastných kyselin, vyživuje vlasy do hloubky, dodává jim lesk a jemnost, regeneruje suché a slabé kořínky.

Regenerační keratinová – šungitová maska

Intenzivní formule masky obsahuje přírodní keratin, šungit, vzácné bambucké másla, panthenol (provitamin b5), protein pšenice.

Díky unikátní kombinaci její přírodních aktivních složek, maska navrací sílu a lesk poškozeným vlasům, zpevňuje a regeneruje ochranou keratinovou vrstvu vlasů, přidává vlasu pevnost, naplňuje je leskem a přírodní krásou.

Antioxidační balzám – sprej

Antioxidační balzám ve spreji, vyroben na základě šungitové vody, efektivně zpevňuje oslabené vlasy a viditelně zpomaluje jejich vypadávání, zlepšuje prokrvení pokožky hlavy, vyživuje a zpevňuje kořínky vlasů. Pomáhá regeneraci vlasových cibulek, stimuluje růst vlasu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Regenerační péče o vlasy”