Velká kosmetická šungit sada pro regeneraci vlasů

815 1109 

Obsahuje:

  • Regenerační – šungitový šampon
  • Regenerační keratinová – šungitová maska
  • Antioxidační balzám – sprej
  • Černé šungitové mýdlo
  • v případě zájmu i pyramidu dle vašeho výběru

Lze zakoupit v dárkovém balení. Produkty v sadě jsou cenově výhodnější.

Zrušit výběr
Email
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Velká kosmetická šungit sada pro regeneraci vlasů navíc také obsahuje možnost zakoupit kosmetiku společně se šungitovou pyramidou. Cena celé sady je výhodnější o 20% než v případě že by jste každý výrobek zakoupili zvlášť.

Regenerační – šungitový šampon 

Zesílená formule šamponu jemně čistí a nenarušuje přírodní obranyschopnost vlasů, pomáhá regeneraci a zpevnění struktury vlasů, zvyšuje elasticitu a chrání vlasy. Vysoce aktivní karelský šungit vyživuje vlasy i kůži hlavy potřebnými mikroelementy, zpevňuje, má antioxidační účinky. Keratin zpevňuje a regeneruje ochranou keratinovou vrstvu vlasů, přidává vlasu pevnost. Severní rakytník je velmi bohatým zdrojem přírodních mastných kyselin, vyživuje vlasy do hloubky, dodává jim lesk a jemnost, regeneruje suché a slabé kořínky.

Regenerační keratinová – šungitová maska

Díky unikátní kombinaci její přírodních aktivních složek, maska navrací sílu a lesk poškozeným vlasům, zpevňuje a regeneruje ochranou keratinovou vrstvu vlasů, přidává vlasu pevnost, naplňuje je leskem a přírodní krásou.

Antioxidační balzám – sprej

Antioxidační balzám ve spreji, vyroben na základě šungitové vody, efektivně zpevňuje oslabené vlasy a viditelně zpomaluje jejich vypadávání, zlepšuje prokrvení pokožky hlavy, vyživuje a zpevňuje kořínky vlasů. Pomáhá regeneraci vlasových cibulek, stimuluje růst vlasu.

Černé šungitové mýdlo

Unikátní, černé šungitové mýdlo disponuje silným antioxidačním účinkem, vyživuje kůži, zachovává její pružnost a pevnost. Mýdlo efektivně čistí odumřelé kožní buňky, zmírňuje podráždění pokožky.

Šungitová pyramida

Jedním z nejúčinnějších prostředků proti geopatogennímu záření, je právě pyramida ze šungitu, může nejen snížit negativní vliv na životní prostředí, ale také odrážet a neutralizovat geopatogenní paprsky. Šungitová pyramida vám pomůže ochránit váš domov nebo jakékoliv prostory od elektromagnetického záření z počítačů a televizorů, ledniček, atd. Také vám pyramidy ze šungitu pomůžou vyčistit mince, šperky a jiné předměty od negativního pole. Umístěte pyramidu na stůl studenta, a ona mu pomůže lépe se soustředit a přítomnost v kanceláři zvýší účinnost a harmonizuje atmosféru.

Další informace

Dárkové balení

Ano, Ne

Pyramida

ne, 4×4, 5×5, 6×6