Velká kosmetická šungit sada pro růst vlasů

815 1109 

Obsahuje:

  • Proti vypadávání vlasu – šungitový šampon
  • Černá – šungitová maska
  • Antioxidační balzám – sprej
  • Černé šungitové mýdlo
  • v případě zájmu i pyramidu dle vašeho výběru

Lze zakoupit v dárkovém balení. Produkty v sadě jsou cenově výhodnější.

Zrušit výběr
Email
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Velká kosmetická šungit sada pro růst vlasů navíc také obsahuje možnost zakoupit kosmetiku společně se šungitovou pyramidou. Cena celé sady je výhodnější o 20% než v případě že by jste každý výrobek zakoupili zvlášť.

Proti vypadávání vlasu – šungitový šampon

Zesílená formule šamponu jemně čistí a nenarušuje přírodní obranyschopnost vlasů, pomáhá regeneraci a  zpevnění vlasových kořínků, snižuje vypadávání vlasů. šampon s obsahem vzácného šungitu vyniká jedinečnými vlastnostmi, které jemně čistí, regenerují a zpevňují vlasová vlákna bez toho, aniž by narušily přirozenou obranyschopnost vlasů. Aktivní karelský šungit velmi příznivě působí proti vypadávání vlasů a zpevňuje vlasové kořínky. Vyživuje jak vlasy samotné, tak vlasovou pokožku.

Černá – šungitová maska

Je nezbytná jejich správní výživa. Složky, které se o ni postarají, obsahuje černá šungitová maska. Kromě antioxidačního karelského šungitu, bezbarvé heny a bambuckého másla je jejím obsahem také éterický olej zázvoru a citronu, extrakt rozmarýnu, tymiánu, eukalyptu, myrty i vzácného šafránu. Díky této unikátní kombinaci přírodních olejů a extraktů je maska nepostradatelným produktem pro růst vlasů. Především zpevňuje vlasové kořínky a zabraňuje ztenčení vlasového vlákna.Prokrvuje pokožku hlavy a podporuje růst zdravých a silných vlasů.

Antioxidační balzám – sprej

Antioxidační balzám ve spreji, vyroben na základě šungitové vody, efektivně zpevňuje oslabené vlasy a viditelně zpomaluje jejich vypadávání, zlepšuje prokrvení pokožky hlavy, vyživuje a zpevňuje kořínky vlasů. Pomáhá regeneraci vlasových cibulek, stimuluje růst vlasu.

Černé šungitové mýdlo

Unikátní, černé šungitové mýdlo disponuje silným antioxidačním účinkem, vyživuje kůži, zachovává její pružnost a pevnost. Mýdlo efektivně čistí odumřelé kožní buňky, zmírňuje podráždění pokožky.

Šungitová pyramida

Jedním z nejúčinnějších prostředků proti geopatogennímu záření, je právě pyramida ze šungitu, může nejen snížit negativní vliv na životní prostředí, ale také odrážet a neutralizovat geopatogenní paprsky. Šungitová pyramida vám pomůže ochránit váš domov nebo jakékoliv prostory od elektromagnetického záření z počítačů a televizorů, ledniček, atd. Také vám pyramidy ze šungitu pomůžou vyčistit mince, šperky a jiné předměty od negativního pole. Umístěte pyramidu na stůl studenta, a ona mu pomůže lépe se soustředit a přítomnost v kanceláři zvýší účinnost a harmonizuje atmosféru.

Další informace

Dárkové balení

Ano, Ne

Pyramida

ne, 4×4, 5×5, 6×6