Dizao řasenka černá 7,5 g

5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(Hodnocení: 1)

449 

  • Výrobce: Dizao
  • Balení: 7,5 g
  • 100% natural
  • 95% organic
  • Made in USA

Není skladem

Email
Katalogové číslo: 819796010007 Kategorie: Štítek:

Popis

Dizao Řasenka

Organická černá řasenka ​​Dizao Organics (USA)

Organická černá řasenka Dizao Organics. 100% organics, 95% natural. S extraktem z kávy, divoké rýže a cenného karnaubského vosku. S výtažky otrub, kávových zrn a cenného karnaubského vosku. Řasenka Dizao Organics – to je opravdové mistrovské dílo! Organická řasenka je snadno použitelná, dlouhotrvající a snadno se vyplachuje.

Extrakt z karnaubského vosku, který je součástí kostry, poskytuje přirozený objem řas bez použití lepidla a hrudek! Dizao Organics obsahuje výhradně organické a přírodní ingredience, takže je to nejlepší řasenka pro citlivé oči a citlivou pokožku.

Výhody organické řasenky Dizao Organics

  • Rýžové otruby pro péči, výživu a obnovu řas. Extrakt otrub vytváří na řasách ochrannou bariéru a nasycuje všechny řasy užitečnými bílkovinami.
  • Organická káva – pro hlubokou černou barvu.Hypo-alergenní složky ve složení zakladu nezpůsobuje podráždění a je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku! 100% složek ze kterých je  vyrobena řasenka jsou přírodní a 95% z nich je certifikováno organizací USDA Organics. Složení řasenky: voda, organické hydrosolu heřmánku, včelí vosk, organické karnaubský vosk, organické extrakt kávy, extrakt organické rýže, organický slunečnicový olej, organické kukuřičný škrob, šelak, organický extrakt z citronové kůry, organický extrakt z grapefruitových semen.Vyrobeno v USA.Udělejte si dobrou náladu a řasy – vynikající vzhled po celý den!

1 review for Dizao řasenka černá 7,5 g

  1. 5 z 5

    Skvéla řasenka s krásnou vůní kakaa. Už používám skoro měsíc, nedrolí se krásně drží.

Přidat recenzi