proti vypadávání vlasů

Jak účinně bojovat proti vypadávání vlasů

Pokud vám příroda nadělila bohatou kštici, o kterou se nemusíte starat a sama bujně roste, patříte rozhodně mezi vyvolené. Mezi námi je však mnoho těch, kteří takové štěstí neměli. Je-li to i váš případ, nemusíte to brát až tak tragicky. V dnešní době na trhu existuje mnoho přípravků, které účinně proti vypadávání vlasů bojují.

Musíte si však vybrat takové produkty, které kromě hezkých slibů, jež se dobře poslouchají, také proti vypadávání vlasů fungují. Nic nezkazíte tím, dáte-li hned na začátku přednost produktům pro růst vlasů, které obsahují přírodní extrakty, éterické oleje a vyživující složky. Rozhodně vašim vlasům dodají lepší výživu než produkty vyrobené chemickou cestou.

Příčiny vypadávání vlasů

Důvodů, proč nám vypadávají vlasy více, než je přirozené, což představuje množství větší než 100 vlasů za den, může být několik. Na vině je v mnoha případech stres, zdravotní problémy, hormonální změny, změna životního stylu či jídelníčku, porucha funkce štítné žlázy. Často to však bývá dlouhodobé nešetrné zacházení s vlasy jako je vysoušení horkým fénem, kulmování, žehlení nebo barvení.

Co můžete proti vypadávání vlasů dělat?

Důležitá je určitě také vlasová kosmetika kterou se rozhodnete používat. Nebojte se vyzkoušet víc výrobků než najdete tu správnou řadu pro vás. Využijte sílu přírody. Šampon proti vypadávání vlasů obsahuje vzácnou horninu šungit, který účinně působí proti vypadávání vlasů. Kromě toho má v sobě propolis posilující kořínky a severský lopuch, který velmi aktivně působí proti vypadávání vlasů tím, že aktivně vyživuje pokožku hlavy.

Na unavené, vysušené a oslabené vlasy blahodárně působí také vyživující maska na vlasy. Proti vypadávání vlasů bojuje díky obsahu přírodních extraktů z rozmarýnu, tymiánu, eukalyptu, myrty a šafránu. Obsahuje éterické oleje citronu a zázvoru, které také boj proti vypadávání vlasů podporují.

Dlouhodobá péče pro dokonalý výsledek

Produkty proti vypadávání vlasů je potřeba používat pravidelně a dlouhodobě. Vyzkoušejte také různé přírodní zábaly nebo balzámy a své vlasy hýčkejte. Dopřejte jim jemnou péči a vyhněte se drastickému zacházení i horkému vzduchu. Vaše vlasy brzy získají zpět svůj zdravý a bohatý vzhled. 

Napsat komentář