774 848 123

Obchod

Kosmetika - nejprodávanější výrobky

Šungitová kosmetika: objevte blahodárné účinky vzácné horniny

Luxusní kosmetika, která obsahuje šungit, má blahodárné účinky na pleť i vlasy. Zbavte se akné, vyhlaďte pleť a dodejte svým vlasům lesk přirozenou cestou.

Jedinečné vlastnosti vzácné horniny šungit

Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, která se nachází pouze na jednom místě na světě – v Karélii na břehu Oněžského jezera v severozápadním Rusku. Jako jediný minerál obsahuje šungit přírodní fullereny, neobvyklé formy čistého uhlíku, který je negrafitizovaný a nekrystalický. Díky tomuto svému základnímu znaku, jenž hornině přináší jedinečné schopnosti, je šungit velmi vzácný a oceňovaný v různých průmyslových odvětvích.

Šungit vyniká odolností, elektrickou vodivostí a vysokou aktivitou v oxidačně redukčních procesech. Dokáže čistit vodu, obohacovat ji o minerály, měnit její energetickou a informační strukturu směrem k pozitivitě. Čistí a harmonizuje atmosféru v místnostech, odrušuje geopatogenní zóny a elektromagnetické záření, dodává energii a životní sílu.

Díky svému neobyčejnému složení, struktuře a fyzikálním i chemickým vlastnostem, se šungit využívá v kosmetickém průmyslu při výrobě kvalitních produktů určených pro péči o pleť a vlasy.

Šungitová voda – balzám pro pokožku i vlasy

Každodenní používání šungitové vody přináší jedinečné oživení pokožky i vlasů.

Mytí šungitovou vodou vyhlazuje pleť, dodává jí mladiství vzhled a zvyšuje její pružnost. Úspěšně bojuje s akné a pomáhá odstraňovat kožní záněty a odlupující se či zarudlou kůži. Pravidelné oplachování šungitovou vodou dodává vlasům lesk a hedvábnost. Vlasy jsou po ní jemné a plné zdraví. Šungitová voda zároveň snižuje jejich vypadávání, upevňuje vlasové kořínky a pomáhá při odstraňování lupů. Je také vhodným přípravkem v boji proti plešatění.

Šungitová kosmetika – jedinečné produkty

Kromě šungitové vody, má blahodárné účinky na pleť šungitové mýdlo, které vyniká silnými antioxodačními účinky, podporuje pružnost a pevnost pleti a zmírňuje její podráždění.

Vlasová kosmetika obsahující šungit, zahrnuje speciální výživné masky na vlasy a antioxidační balzám ve spreji. Vlasové produkty dodají vlasům sílu a lesk, oživí je a zabrání jejich vypadávání.

Masky na vlasy obsahující šungit jsou doplněny o éterické oleje, které příjemně voní a napomáhají k udržení zdravých a silných vlasů.

Šungitová kosmetika představuje přirozenou cestu k tomu, jak zregenerovat unavenou pleť a slabé vlasy. Dejte šanci přírodě a dodejte svým vlasům a pokožce ztracenou vitalitu a pružnost.